Jsem vyčerpaná z protivládních opatření …

Cítíte únavu z toho všeho kolem? Vnímáte utlumení a rezignaci? Ke mně to přišlo nenápadně jak vlk, který se mě chystá sežrat. O pár chvil později jsem si uvědomila, že už se ke mně pár dní blížil, ale já ho ignorovala.

ÚNAVA, REZIGNACE A ÚTLUM..

Nevím co byl za den. Mám pocit neustálé neděle. Vzbudila jsem se v osm hodin ráno, unavená. Při bližším ohledání sebe sama mi došlo, že je se mnou únava už několik dní. Já si na ni ale neudělala čas.

Málo přijímám. Mám vysoký psychický výdej a na příjem jsem zapomněla. Začala jsem přemýšlet nad tím, z čeho obvykle ve svém životě čerpám. A došlo mi, že většina z mých zdrojů je nyní z důvodu protivládních opatření nedosažitelná.

VYTVOŘILA JSEM SI ENERGETICKÝ DLUH..

Vůbec jsem si to neuvědomila. Kdyby ano, věděla bych, že je nutné nalézt místa jiná, ze kterých mohu přijímat. Ale já si toho jednoduše nevšimla.

Zamyslela jsem se nad tím, kde nyní dochází k VÝDEJI mé energie. Uvědomila jsem si, že můj výdej je mnohem vyšší, než za normálních okolností, bez vládních opatření. Škola s dětmi, nulová vidina konce stávající situace, omezené sociální kontakty.. to vše a mnohé další mi moji energii bere.

Najednou to tu bylo. Misky vah. Miska s nápisem PŘÍJEM a miska s nápisem VÝDEJ. A DLOUHODOBÁ VYCHÝLENOST VÝDEJE SMĚREM NAHORU. Tak z toho pramení má únava.

Tak jednoduché a logické. JÁ SI TO ALE NEZVĚDOMILA. A to je důvod, proč jsem se o tom rozhodla napsat. Jistě je nás víc, kteří si to nezvědomili.

Kde tedy můžeme hledat zdroje, ze kterých následně můžeme čerpat tak, abychom se dostali do energetického plusu? Začla jsem je hledat a došlo mi, že to není jen tak! Je třeba vyjet ze zajetých kolejí a chytit svoji kreativitu pod krkem.. to se ale v únavě dělá těžko.. začala jsem proto maličkostmi:

  • Vyšla jsem do města a koupila si kytku. Při té procházce jsem šla tempem, které si mé tělo žádalo. Bylo velmi pomalé a já své tělo poslechla. Dýchala jsem zhluboka a bradu držela vysoko.
  • Klientům, kteří mi v tyto dny psali, jsem oznámila, že si beru čas pro sebe. Odpočívala jsem. Koukala jsem na nenáročné filmy a tu a tam jedla zmrzlinu. S BORŮVKAMA!
  • Šla jsem se proběhnout. Běh jsem střídala s chůzí, žádné výkony. Přesně jak si tělo žádalo. Mým cílem bylo se jemně pohnout z místa v mém podvědomí, kde jsem se v tyto dny nacházela. A k tomu mi jemný fyzický pohyb pomohl.
  • Sepsala jsem si seznam mých denních povinností a vytyčila v něm činnosti, které jsem mohla na někoho delegovat. Cíl byl jasný – odlehčit si.. z lásky k sobě.
  • Denně jsem věnovala pár minut k naladění se na své tělo. Jen zavřít oči a dýchat. Nemuset nic, nad ničím nedumat, jen tak si být.

Za pár dní se mi síly začaly vracet..

Mnoho věcí v našich životech děláme se samozřejmostí. Stávající situace je nová. Pokud budeme jednat jako dříve, zaděláváme si na psychické komplikace.

Je třeba tu situaci uchopit a začít jednat nově. Jinak. Situace je jiná, náš život musí být jiný. Náš starý život nelze udržet v nově nastolených podmínkách. Je třeba ho změnit.

Přeji nám všem sílu a chuť hledat nové oblasti, ze kterých můžeme čerpat a navyšovat tak misku vah s nápisem PŘÍJEM.. 🙂

Nahlížím do lidského podvědomí. Pomáhám lidem nalézt a uvolnit zablokovaná místa tak, aby se životem posunuli kupředu. S láskou a jemností je vedu do vnitřku sebe, kde si s pomocí aha momentů prohlédnou a uvolní příčiny svých obtíží. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.