Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook "JAK BÝT ÚSPĚŠNÝM UŽIVATELEM SVÉ MYSLI + 5 způsobů, jak využít potenciál své mysli na maximum".

  • ANO
    Ano, objednávám si tímto eBook JAK BÝT ÚSPĚŠNÝM UŽIVATELEM SVÉ MYSLI v hodnotě 690,- korun.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle, a že toto není eBook pro mě, mohu 30 dní po zakoupení požádat o vrácení platby v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Přečtěte si, co říkají čtenáři eBooku:

Kačiii... přečteno... úžasně napsáno, přehledně a věcně. Potřebná věc do "knihovny", ke které se budu vracet. Chtěla jsem a očekávala konkrétní návody na práci s myslí, podložené praxí a přesně to jsem eBookem dostala.
Alena PospíšilováFyzioterapeut
Myslela jsem si, že eBook bude hodně teoretický, ale není to tak, je plný příkladů ze života. Katka přehledně mapuje nastavení mysli v různých kontextech. K příkladům uvádí i řešení a návody, jak s myslí pracovat, aby člověk smýšlení odkryl a změnil. Tento eBook doporučuji všem, kteří se cítí zaseklí a nedokáží nastoupit na tu cestu, kterou si uvnitř srdce/duše přejí.
Martina ČepováLektorka jógy
Autorka seznamuje čtenáře s technikami, jak se zbavit škodlivých emočních schémat, jak si vytvořit schémata nová a funkčnější. Činí tak nenásilně, s velkým pochopením pro lidské slabosti. Dobře pracuje s otázkami, které čtenáři klade, a kterými v něm vzbuzuje aktivitu a účast na vnímání problému. Kniha je prodchnutá vírou, že má smysl na sobě pracovat a tu přenáší na čtenáře. Je to potřebná, účinná a cenná práce.
Michael TřeštíkSpisovatel, architekt, dokumentarista a sběratel umění

Potřebujete pomoc?

Napište mi na kacechrisik@seznam.cz nebo volejte na +420777311071.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám poradím.. 🙂