Už jste unaveni z myšlenek kolujících Vaší hlavou? Chápu Vás. Naučíte se, jak Vaše myšlenky zastavit.

Ovlivňují Vaše emoce Vaši psychickou pohodu? Naučíte se s nimi pracovat tak, abyste dosáhli maximálně možného klidu.

Potřebujete změnu, ale máte z ní strach? Naučíte se nastavit si mysl tak, abyste změny přirozeně dosáhli.

Chcete mít v životě více radosti a pocitů štěstí? Naučíte se svoji mysl používat tak, abyste emoce radosti zažívali v maximální možné míře.

Při rozvodovém řízení jsem si myslela, že se ze svých myšlenek zblázním. Začít pracovat s myslí se ukázalo být účinným řešením. Pomohlo mi získat nový domov i vysněné zaměstnání. Naučím Vás, jak můžete pracovat s myslí i Vy.

Pokud s Vámi tento text rezonuje, pak jste tu správně a čtěte dál.

Jmenuji se Kateřina Mahelová a pracuji s lidským podvědomím. Pomáhám lidem nalézt a uvolnit zablokovaná místa tak, aby se svým životem posunuli kupředu.

Práce s myslí mi pomohla najít si nové bydlení, opustit zaměstnání a začít pracovat v mém vysněném oboru. Ne vždy se mi ale takto dařilo.

Destruktivní myšlenky a emoce během rozvodového řízení mě donutily pracovat s myslí naplno. Stal se z toho životní styl, jehož principy Vám nyní předám tak, abyste je i Vy mohli používat a plnit si tak své sny a cíle.

Vytvořila jsem pro vás eBook.

Jak být úspěšným uživatelem své mysli + 5 způsobů, jak využít potenciál své mysli na maximum.

eBook je elektronická kniha ve formátu PDF.  

Co přečtením eBooku získáte?

 • Naučíte se uvolňovat ze svého těla svůj hněv
  A to efektivní metodou na propouštění destruktivních emocí z těla.
 • Naučíte se, jak si jít za svým cílem
  Dozvíte se, jak si nastavit svoji mysl v momentě, kdy před sebou máte konkrétní cíl, kterého chcete dosáhnout, čímž výrazně zvýšíte pravděpodobnost jeho faktického dosažení.
 • Pochopíte, čemu se při práci s myslí vyhnout
  Díky mnoha konkrétním příkladům z praxe pochopíte, jaké nastavení mysli dosažení cíle nepodporuje nebo mu vysloveně stojí v cestě.
 • Naučíte se pracovat se svým stresem
  Budete umět se stresem pracovat a zmírníte tak jeho dopady na váš organismus.
 • Naučíte se vracet pozornost do svého těla
  A naslouchat tak sami sobě a své intuici. Lépe se tak zbavíte svých strachů a budete vnímat, kterým směrem v životě směřovat. Vaše tělo se Vám stane dokonalým životním průvodcem.

Tento eBook je právě pro Vás, pokud:

 • Jste se zasekli na Vaší životní cestě, máte pocit stagnace a nevíte, kterým směrem se vydat.
 • S Vámi hýbou emoce při každém setkání s konkrétní osobou, jsou Vám nepříjemné a Vy nevíte, jak se jich zbavit.
 • Se Vám nedaří vnímat své potřeby a nevíte kam v životě směřovat.
 • Jste si všimli, že se stane obvykle to, čeho se nejvíce bojíte a nevíte, jak to změnit.
 • Se Vám honí hlavou velké množství myšlenek, které Vám berou energii a negativně ovlivňují Vaši každodennost.
 • Máte načteno mnoho motivačních knih, ale stejně nežijete život, po kterém toužíte a nevíte proč.

Proč zrovna eBook?

Při individuálních sezeních s klienty mám možnost sledovat, jak je změna nastavení jejich mysli účinným lékem na jejich potíže. Proto chci i Vám předat informace o tom, jak svoji mysl můžete využívat ke svému prospěchu. 

eBookem získáváte informace, jak lidská mysl a podvědomí fungují. Naučíte se sami se sebou pracovat tak, aby jste se stali Vaší mysli pánem.

Tyto léčivé informace najdete v eBooku Jak být úspěšným uživatelem své mysli.

Představte si, že jste právě teď v situaci, kdy Vám někdo ublížil. Partner, Váš zaměstnavatel, kdokoli. Jste plní emocí, hlavou se Vám honí spousta myšlenek.

Za normálních okolností by Vám trvalo několik hodin (někomu možná dní), než byste situaci zpracovali a Vám se ulevilo.

S postupy z tohoto eBooku se Vám uleví již za pár desítek minut (se získáním zručnosti tréninkem pak za pár minut).

Musíte ale vědět, že ...

pokud očekáváte, že se Váš život zásadně změní po pouhém přečtení eBooku, budete zklamaní, protože se tak nestane.

Pokud ale informace z eBooku převedete do praxe svým konáním, změn se bezpochyby dočkáte. Svět je plný nešťastných teoretiků. Opravdové změny vstoupí do Vašeho života až s opravdovým konáním. 

Cena eBooku je 790,- Kč.

Za takové peníze si můžete koupit 30 minut Thajské masáže nohou, tričko ve velkoobchodě nebo je investovat do 73 stran informací, které Vás převedené do praxe přivedou k lepšímu žití a budete je mít u sebe navždy.

 

Ušla jsem obrovský kus cesty v touze po lepším žití a stálo mě to mnoho hledání, studia odborných publikací a textů, tvoření, zkoušení a převádění teoretických informací do praxe v touze zjistit, které jsou opravdu účinné. 

Tuto cestu jsem už tedy vyšlapala, Vy jí procházet nemusíte. Můžete čerpat z funkčních nástrojů, které jsem na své cestě našla já. Nabízím Vám je formou eBooku.

Možná teď máte nějaké pochybnosti. Třeba se ptáte, zda je eBook právě pro Vás. Zda to není příliš velké sousto. V tom případě vězte, že je eBook psaný srozumitelným jazykem a informace v něm přehledně vysvětluji v širších kontextech tak, aby je mohl pochopit i ten, kdo má s prací s myslí jen minimální nebo žádné zkušenosti.

Možná si kladete otázku, zda je právě moje cesta vhodná pro Vás. Ptáte se správně. Jsem přesvědčena o tom, že nemáte dostatek času k tomu, abyste obsáhli všechny možné cesty, které vám život nabízí. Z toho důvodu vnímám jako přínosné nechat se inspirovat cestami ostatních a mnoho nefunkčních cest si tak ušetřit.

Zjistíte-li, že jste sáhli vedle a eBook není to pravé pro Vás, nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PLATBY. Stačí mi do 30 dnů napsat a já Vám bez otázek peníze vrátím.

BONUSY PRO VÁS

K eBooku mám pro Vás tři bonusy: 

 • Pracovní listy k meditaci odpuštění
  Pracovní listy jsou důležitou součástí meditace odpuštění, kterou Vás v eBooku provedu. Budete díky nim moci dojít k mnohým uvědoměním, která Vaše odpuštění ještě podpoří a Vy tak z Vašeho těla uvolníte maximální množství destruktivních emocí.
 • Pracovní listy k práci se záměrem
  Pracovní listy se pro Vás stanou důležitým pomocníkem na cestě za Vaším cílem. Budete se k nim moci kdykoli vracet a vyhodnocovat tak, jak se Vám na Vaší cestě daří.
 • Konzultace se mnou
  Uvědomuji si, že Vám čtení eBooku může přinést do cesty různé formy nejistoty, které byste rádi konzultovali. Věnuji Vám deset minut svého času a pokusím se Vám poradit tak, aby Vám to bylo ku prospěchu.

Reference

Autorka seznamuje čtenáře s technikami, jak se zbavit škodlivých emočních schémat, jak si vytvořit schémata nová a funkčnější. Činí tak nenásilně, vlídně a s velkým pochopením pro lidské slabosti. Neslibuje okamžité stoprocentní výsledky, ale nabízí důvěryhodnou cestu, kterou se čtenář může vydat, chce-li se změnit a sám sebe více chápat. Dobře pracuje s otázkami, které čtenáři klade, a kterými v něm vzbuzuje aktivitu a účast na vnímání problému. Kniha je prodchnutá vírou, že má smysl na sobě pracovat a tu přenáší na čtenáře. Je to potřebná, účinná a cenná práce.
Michael TřeštíkSpisovatel, architekt, dokumentarista a sběratel umění.
Myslela jsem si, že eBook bude hodně teoretický, ale není to tak, je plný příkladů ze života. Katka přehledně mapuje nastavení mysli v různých kontextech. K příkladům uvádí i řešení a návody, jak s myslí pracovat, aby člověk smýšlení odkryl a změnil. Tento eBook doporučuji všem, kteří se cítí zaseklí a nedokáží nastoupit na tu cestu, kterou si uvnitř srdce/duše přejí nebo která je volá. Tento eBook je krásně návodný, povede vás nejen k zamyšlení, ale posune vás do akce, protože bez těch se často náš vnější svět nepromění. Stejně tak eBook doporučuji pro lidskost se kterou je napsán. Když ho čtu, vnímám, jak kdyby ke mně Katka opravdu mluvila, slova se dotýkají uvnitř. Nečekejte žádné ohrané teoretické formulky a strnulé výrazy. Často vám čtení vykouzlí úsměv na rtech. eBook je protkaný zájmem a nadšením o téma a stejně tak energií, která vás naladí na změnu.
Martina ČepováLektorka jógy
Úžasně napsáno, přehledně a věcně. Potřebná věc do "knihovny", ke které se budu vracet. Chtěla jsem a očekávala konkrétní návody na práci s myslí, ideálně podložené praxí a zkušenostmi, a přesně to jsem eBookem dostala.
Alena PospíšilováFyzioterapeutka

Začněte čerpat z informací, které jsem načerpala na své životní cestě TEĎ HNED a objednejte si eBook tady: