Už Vás nebaví otáčet každou korunu v ruce a mít neustále strach o peníze? Chápu Vás. Naučíte se, jak se svému strachu stavět a své peníze začít množit.

Stojíte s penězi na místě a chcete vydělávat více? Díky reálným životním příběhům v eBooku pochopíte, že změna je možná a jak na ni.

Máte pocit, že Vaši cestu k penězům něco blokuje a nevíte, jak to změnit? Řeknu Vám, kde vznikají bloky na penězích a jak s nimi zatočit. 🙂

Chcete rozjet své vlastní podnikání a zažívat pocity svobody, ale bojíte se? Řeknu Vám, jak pracovat s tím, co Vám na psychické i hmotné úrovni stojí v cestě.

Když jsem čelila situaci rozvodu, zbývalo mi po odečtení všech nákladů pár stovek korun. Potřebovala jsem se odstěhovat a neměla kam. Brečela jsem strachy, že neuživím své dvě děti.

Neměla jsem už co ztratit. Byla jsem na dně a to se ukázalo být dobrým odrazovým můstkem.  Rozhodla jsem se to změnit.

Jak jsem čelila svému strachu, změnila svůj osobní přístup k penězům, které konkrétní změny jsem udělala a jak - i o tom je eBook FINANČNÍ HOJNOST.

 

Pokud s Vámi tento text rezonuje, pak je tento eBook právě pro vás. Čtěte dál.

Jmenuji se Katka Mahelová a pracuji s lidským podvědomím. Pomáhám lidem nalézt a uvolnit zablokovaná místa tak, aby se svým životem posunuli kupředu.

Práce s penězi mi pomohla odrazit se ze dna, nastoupit do mého vysněného zaměstnání a nastoupit cestu finanční hojnosti. Ne vždy se mi ale takto dařilo.

Destruktivní myšlenky a emoce během rozvodového řízení mě donutily změnit můj přístup k penězům. Stal se z toho životní styl, jehož principy Vám v eBooku předám tak, abyste je i Vy mohli používat a najít si svoji cestu k penězům.

Vytvořila jsem pro vás eBook.

FINANČNÍ HOJNOST a jak ji pozvat do života.

eBook je elektronická kniha ve formátu PDF.  

Co přečtením eBooku získáte?

 • Pochopíte, kde vznikají podvědomé bloky na penězích
  Díky čemuž můžete najít ty svoje a následně je s pomocí informací z eBooku odstranit.
 • Zjistíte svoji "finanční hladinu", která ovlivňuje množství peněz ve Vašem životě
  Naučím Vás, jak rozpoznat kolik peněz jste schopni "psychicky unést" a jak dosáhnout toho, abyste jich dokázali "unést a udržet" více.
 • Porozumíte svému vnitřnímu nastavení vůči penězům
  Které přímo ovlivňuje výši naší finanční hojnosti. Proto, chceme-li mít peněz více, potřebujeme své vnitřní nastavení změnit. Řeknu Vám, jak na to.
 • Dozvíte se, proč je schopnost peníze přijímat stejně důležitá, jako schopnost peníze vydat
  Není-li mezi těmito aspekty rovnováha, finanční hojnost nefunguje. Řeknu Vám proč a jak to ve svém nitru správně přenastavit.
 • Jednoznačně pochopíte, že ten, kdo vydělává peníze, je HLAVA
  Každý máme své FINANČNÍ NÁVYKY. Tyto vychází z našich myšlenek a emocí ohledně peněz, které nás vedou k jednání, která hojnost buď podporují nebo nepodporují. Díky informacím z eBooku tohle můžete změnit.

Tento eBook je právě pro Vás, pokud:

 • Stojíte s penězi na místě a nevíte, jak navýšit jejich množství ve svém životě.
 • Zacházíte s penězi čistě intuitivně a vlastně nad nimi nemáte kontrolu.
 • Chcete konečně vydělávat dostatek peněz.
 • Čím víc vyděláte, tím víc utratíte.
 • Chcete se zbavit strachu o peníze a nevíte, jak na to.
 • Chcete konečně žít v hojnosti a neřešit výdej každé koruny.
 • Chcete rozjet své podnikání (změnit zaměstnání), ale brzdí Vás strach a pochybnosti.

Proč zrovna eBook?

Vidím to na sobě a vidím to u svých klientů - hlava rozhoduje o tom, kolik vyděláváme peněz. eBook je CESTA, jak předat své letité zkušenosti s penězi, a zkušenosti mých klientů právě vám, kteří čtete tyto řádky.

Protože eBook je jednoduchá forma poskytování informací, díky nimž můžete změnit své vnitřní nastavení vůči penězům a dosáhnout tak větší finanční hojnosti.

Vykročit na tuto novou životní cestu můžete s eBookem FINANČNÍ HOJNOST a jak ji pozvat do života.

Představte si, že je Vaše finanční situace výsledkem Vašeho vnitřního nastavení.

Možná jste to už tušili, ale nevěděli, jak své nastavení změnit.

Bez informací by Vám změna mohla trvat celé roky, nebo byste jí nedosáhli vůbec.

Tento eBook Vám nabízí informace HNED TEĎ. Nemusíte už na nic čekat. Můžete na své finanční hojnosti pracovat už dnes.

Ale prosím vězte, že ...

pokud čekáte, že Vám peníze přitečou po přečtení eBooku do kapsy, budete zklamaní, protože se tak nestane.

Je třeba, abyste informace z eBooku převedli do PRAXE. Vy sami, svým konáním. Teorie ještě nikoho nespasila. Změny vstupují do našeho života v momentě, kdy se dáme do akce.

Cena eBooku je 890,- Kč.

Za takovou částku si můžete pořídit nové kalhoty, zajít si na kosmetiku nebo je investovat do 93 stran informací, které pokud převedete do praxe, Vás mohou přivést k životu ve větší finanční hojnosti.

Ušla jsem velký kus cesty. Přečetla mnoho knih a absolvovala kurzy zaměřené na peníze. Ale především jsem tyto informace neúnavně převáděla do praxe zas a znova, s cílem zjistit, které z nich budou opravdu fungovat.

Je to mnou vyšlapaná cesta, kterou Vy už procházet nemusíte.. 🙂 Formou eBooku Vám nabízím funkční nástroje, které jsem na své cestě objevila. 

Třeba teď pochybujete. Tážete se sami sebe, zda informace z eBooku budou to pravé pro Vás, zda to nebude moc složité. Pokud ano, tak musíte vědět, že jsem psala eBook srozumitelně a jasně tak, aby ho pochopil každý. 

Pro lepší uchopení informací jsem eBook doplnila reálnými životními příběhy, a to mými, i mých klientů. Vy z těchto zkušeností můžete pochopit, že v tom nejste sami a že změna je možná.

My nemáme během svého žití možnost vyzkoušet všechny možné cesty, které život nabízí. Máme omezený čas i množství své energie. Jsem přesvědčena, že právě proto je skvělou volbou nechat se inspirovat zkušenostmi ostatních a ušetřit si tak cesty, které se opakovaně ukázaly být nefunkčními.

Zjistíte-li, že jste sáhli vedle a eBook není to pravé pro Vás, nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PLATBY. Stačí mi do 30 dnů napsat a já Vám bez otázek peníze vrátím.

DÁREK PRO VÁS

K eBooku mám pro Vás dva dárky:

 • 1
  eBook ZDARMA - 10 TIPŮ PRO PRÁCI S PENĚZI, na hmotné i psychické úrovni
  K eBooku FINANČNÍ HOJNOST získáváte zdarma druhý eBook, plný konkrétních kroků, které můžete převést do praxe tak, aby se Vaše finanční situace změnila k lepšímu. Odkaz na eBook Vám přiletí do mailu po zaplacení eBooku FINANČNÍ HOJNOST.
 • 2
  KONZULTACE SE MNOU
  Pokud Vám během čtení eBooku vyvstanou nějaké nejistoty, či potřeba něco zkonzultovat, dovysvětlit, jsem tu pro Vás. Věnuji Vám 15 minut svého času, které můžeme věnovat informacím z eBooku tak, aby Vám byl skutečně prospěšný.

Reference

V našem podvědomí existuje mnoho mýtů o penězích. Také mnoho nezralých přesvědčení o hojnosti, často opředených podvědomými strachy. To vše je převzaté z naší výchovy a společnosti. Výsledkem je, že peníze se stávají nástrojem sebedestrukce. Naopak zralý, zdravý vztah k penězům život doslova obohacuje. A to nejen materiálně. Přináší nám svobodu. Aby vztah k hojnosti byl zdravý, tak je potřeba si být vědom, důležitých principů na pozadí tohoto tématu. A to přesně nabízí kniha Kateřiny Mahelové. Doporučuji ji všem, protože téma hojnosti se dotýká všech a z mých zkušeností má většina lidí toto téma do jisté míry zkresleno. Projasněte si ho s touto knihou. Jan Vojáček.
MUDr. Jan Vojáček, CFMPCertifikovaný praktik funkční medicíny, lékař kliniky endala a zakladatel klubu Umění být zdráv
eBook nabízí krásnou orientaci v tématu finanční hojnosti z pohledu podvědomých bloků, jež vznikají v dětství i dospělosti. Je plný reálných příkladů ze života, velmi vtipných komentářů a vhledů do situací, často maskovaných za stará přesvědčení z generací před námi. Přínosný může být pro maminky na mateřské, studenty, ale i podnikatele či osoby, které se podnikat teprve chystají. Je to vydatný průvodce, který vás vezme na místa mysli, kam byste se sami neodvážili. Líbí se mi i přesah do "energetické práce", hladiny zdrojů a vnímání finančního nastavení člověka.
Martina ČepováLektorka jógy
eBook je dokonalý. Trochu jsem měla strach, co všechno v sobě díky jeho čtení najdu, pochybovala jsem o sobě. Ale je tam vše, co člověk potřebuje, pokud peníze řeší a chce se fakt posunout. Je to krásně popsané, líbí se mi příběhy Katky i jejích klientů, které přináší pochopení souvislostí. Velmi osobně, přesto s nadhledem popisuje to, co můžu pro svůj vlastní posun udělat já sama, abych se vypracovala tam, kde být chci. Jsme to jen my sami, kdo si volí cestu a eBook to krásně popisuje a zdůrazňuje. Doporučila bych ho všem, kdo chce změnit svůj směr, nejen v oblasti peněz. Děkuji.. 🙂
Dominika VeseláKadeřnice

Začněte čerpat z informací, které mě přivedly k navýšení finanční hojnosti TEĎ HNED a objednejte si eBook tady: